O mnie

Za mną już kilkanaście lat praktyki w zakresie terapii naturalnych, pracy z energią oraz wielu metod wspomagających, będących profilaktyką i redukcją stresu. Moim głównym pragnieniem jest przekazywanie wiedzy i mówienie ludziom, jak wiele jest prostych metod, którymi można wspomóc swoje zdrowie, przywrócić zaburzoną równowagę  oraz zapobiec wystąpieniu różnych dolegliwości i chorób.

Holistyczne podejście do zdrowia łączy sferę fizyczną z emocjonalną, mentalną i duchową. Jeśli wszystkie są w równowadze, jesteśmy zdrowi i spełnieni. Dysharmonia jednej z nich wpływa na pozostałe, czego często nie jesteśmy świadomi. Jest bardzo wiele dróg do uzdrowienia, dla każdego może to być inna droga. A metody, które proponuję na tej stronie stanowią naturalne terapie wspomagające, profilaktykę zdrowotną oraz działania będące promocją zdrowia czyli wellness.

Zapraszam na sesje wspomagające organizm w powrocie do równowagi i zdrowia oraz stanowiące profilaktykę i redukcję stresu. Dzięki nim możesz zadbać o swoje zdrowie, spokój i harmonię.

W zakresie refleksoterapii jestem absolwentką m.in. Międzynarodowego Instytutu Refleksologii Twarzy, Międzynarodowego Studium Refleksoterapii, uczennicą Lone Sorensen. Mam uprawnienia do prowadzenia spotkań instruktażowych dla rodziców z zakresu „Refleksologii i cyberterapii dla mamy i dziecka”. Wykonuję zabiegi dla dorosłych oraz dzieci.

W zakresie bioenergoterapii, Uzdrawiania Duchowego oraz innych form pracy z energią mam kilkanaście lat praktyki i zawodowy tytuł czeladnika w rzemiośle bioenergoterapia oraz mistrzowski w rzemiośle naturopata.

Od kilkunastu lat praktykuję starochińskie ćwiczenia ruchowo-oddechowe Qigong m.in. formę Lecący Żuraw, Qi Gong Promienny Lotos – forma dla kobiet (wg Daisy Lee), Qigong oczyszczający narządy – Zhang Fu Gong, Wuji Hundun Qigong, Qigong hormonalny Hui Chun Gong, Paldangong. Jestem instruktorem Qigong, mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć m.in. z Seniorami.

Podążając dalej zapraszam także na naturalne, nieinwazyjne zabiegi liftingująco – przeciwzmarszczkowe oparte na dalekowschodnich technikach odmładzających, które stanowią niezwykle skuteczną alternatywę dla inwazyjnej medycyny estetycznej. Polecam m.in.: doskonały japoński lifting twarzy, lifting z płatkami 24 karatowego złota, Cosmofacial, Cosmo Eye. Dla lepszego długotrwałego efektu liftingującego polecam  także indywidualne sesje gimnastyki twarzy – Facefitness.

Moje członkostwo zawodowe:

– Stowarzyszenie Refleksologów Global Reflexology Network Facial, Food & Hand,

-Polskie Stowarzyszenie Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej,

 

 

Wybrane informacje o mojej edukacji dot. terapii.