Aktualne warsztaty i spotkania

Zapraszam na  zajęcia Qigong dla zdrowia i harmonii

Dzięki nim uwolnisz się od rozbieganych myśli oraz napięć, doskonale się zrelaksujesz, usprawnisz i uelastycznisz stawy, a także zrobisz dużo dobrego dla narządów i układów wewnętrznych. Te powolne ćwiczenia ruchowo – oddechowe nie wymagają specjalnej sprawności fizycznej i mogą być praktykowane w każdym wieku.
Prowadzone od kilkudziesięciu lat na Zachodzie oraz w Chinach badania medyczne nad skutecznością ćwiczeń Qigong dowodzą, że pomaga on w radzeniu sobie ze stresem, przyczynia się do leczenia chronicznych chorób, usprawnia kondycję fizyczną, poprawia sprawność umysłową, zmniejsza poziom oddziaływania wielu chorób oraz niektóre z nich pozwala całkowicie wyeliminować. Jest doskonały na widoczne odwrócenie spadku sprawności fizycznej w starszym wieku. Zachęcam do zapoznania się z filmem dokumentalnym
„Qigong – starożytny chiński system uzdrawiania w XXI wieku”.

Na spotkaniach praktykujemy różne formy QiGong oraz poznajemy inne dalekowschodnie metody dbania o zdrowie, przepływ energii, emocje. Zapraszam także do śledzenia mojego profilu na fb, gdzie umieszczam aktualne informacje. Informacje także pod nr 604-388-618.

JESIEŃ   2020

  • Niedzielne spotkania z Qigong na Sopockich Błoniach

Spotykamy się w niedziele w godz. 11.00 – 12.15 w bezdeszczową pogodę na sopockich Błoniach przy stawie od strony Jelitkowa (w połowie drogi pomiędzy budynkiem Hestii przy ul. Bitwy pod Płowcami a tyłem Ergo Areny)..

  

WARSZTATY          QIGONG

 

Warsztat Qigong Oczyszczający Narządy/ Organ Cleansing Qigong

Link do wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/910737186069475/

Zapraszam na warsztat z cyklu „Alchemia Qigong”, na którym poznamy od podstaw formę stworzoną i nauczaną przez Francesco Garri Garripoli „Qigong Oczyszczający Narządy” (Organ Cleansing Qigong). Praktyka tej formy jest doskonała dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.

Qigong Oczyszczający jest przepiękną, subtelną formą pracy z energią Qi na poziomie ciała fizycznego, emocjonalnego, mentalnego. Rozpoczyna się rozgrzewką i równoważeniem energii, a następnie koncentruje się na energetycznym oczyszczaniu i wzmacnianiu płuc, serca, wątroby, żołądka, jelit, nerek, pęcherzyka żółciowego, mózgu i układu nerwowego. Ta unikalna forma pozwala uaktywnić przepływ Qi przez meridiany i uwolnić zablokowaną w ciele energię. więcejzapisy i informacje: 604-388-618